הדרך שלך להצלחה עסקית

מתחילה בבחירת צוות מנצח

קידום ופיתוח אתרי אינטרנט

זה המומחיות שלנו!

אין דבר כזה "בלתי אפשרי"

פיתוח אסטרטגיות שיווק באינטרנט

ניהול קמפיינים בגוגל וברשתות חברתיות

איחסון על שרתים מהירים

רפפורט 3 כפר סבא (הירוקה) מושב מיצר, רמת הגולן
972-77-6040310+

קידום אתרים

לבנות אתר ולא לקדם אותו במנועי חיפוש זה כמו לפתוח חנות, להשקיע בעיצובה ולמקם אותה בסוף הרחוב במקום שאף אחד לא רואה. בדינמיות של השוק בימינו זה לא עובד! אנחנו בלינגו נוביל את האתר שלכם למקומות הראשונים במנועי חיפוש עבור הביטויים הרלוונטים והחשובים ביותר לעסק שלכם.

כיצד עובד קידום אתרים?

קידום אתרים (SEO ) זה שם כללי למגוון פעולות שאנו מבצעים באתר ומחוץ לאתר כדי להראות למנועי החיפוש שהאתר ספציפי, רלוונטי מאד לביטוי חיפוש ספציפי.

לפני שמתחילים בקידום אתר אנו בוחנים את העסק מנקודת מבחן של כללי השיווק.

דבר ראשון ננסה יחד איתכם להבין מיהו קהל היעד של האתר שלכם או של המוצר שלכם.
דבר שני, ננסה להבין את אופי החיפושים של גולשים העשויים להתעניין בשירות או במוצר שלכם. לאחר מכן, נעבור ל…

מחקר ביטויי מפתח:

ביטויי המפתח (או מילות המפתח) הן הביטויים שבהן ישתמשו “קהל היעד” שלכם כדי למצוא מידע רלוונטי לשירות או מוצר שלכם. בחירת ביטויי מפתח לקידום צריכה להתאים למטרות החברה ולתקציבכם. הצעת המחיר תושפע ממספר ביטויי המפתח אותם תבקשו לקדם ומאיכותם – כלומר, לדוגמא: קידום אתר בביטוי: “צימר” יצריך עבודה ארוכה וקשה יותר מאשר “צימר רומנטי בצפון”.

לכן חשבו היטב מהם הביטויים החשובים ביותר והטובים ביותר, הדרכה של צוות הקידום שלנו היא חלק אינטגרלי גם בשלב הזה.

הצעת מחיר וסגירת הסכם

רק לאחר שיש בידינו רשימת ביטויים לקידום, נוכל להתקדם. עבודת קידום האתר אינה עבודה חד פעמית ומצריכה שעות עבודה יומיות במשך זמן ממושך, לכן גם התוצאות, ברוב המקרים נראות רק לאחר מספר חודשי עבודה. לפיכך, התשלום עבור קידום אתרים יהיה תמיד תשלום חודשי קבוע עם התחייבות למספר חודשי עבודה מינימלי.

עבודת הקידום היא שילוב של מספר משימות. ניתן לחלק אותן לשלושה חלקים עיקריים:

1. ביצוע אופטימיזציה מבנית לקוד האתר

אנו נבדוק איך בנוי האתר, איך כתוב ה HTML ומה מהירות הטעינה של האתר ואיך אפשר לשפר אותם. לשם כך, נצטרך את הפרטים של השרת ופרטי הכניסה לקוד האתר ע”מ שנוכל לשפר אותו ולהפוך אותו לנגיש יותר למנועי חיפוש.

מטרת האופטימיזציה היא לגרום למנועי החיפוש שסורקים את האתר, להבין את נושא האתר, לאנדקס אותו בהתאם ולתת לו חשיבות שתתבטא במיקום גבוה בתוצאות החיפוש של מילות המפתח שהגדרנו.

2. יצירת תוכן שיווקי נכון ומתאים

לא ניתן לקדם אתר בביטויים מסויימים אם ביטוים אלו לא מופיעים באתר!! לכן חלק מהעבודה היא ליצור תכנים מתאימים המכילים את ביטויי המפתח שלכם ולהכניס אותם למקומות אסטרטגיים באתר.

3. קישורים

קישורים נכנסים המצביעים על האתר שלכם מאתרים אחרים, הם למעשה כמו המלצות של גולשים באינטרנט על האתר שלכם. ככל שיהיו לאתר שלכם יותר “המלצות” בדמות קישורים נכנסים, כך האתר שלכם יחשב כפופולרי יותר בעיני מנועי החיפוש.

כאמור, הפעולות חייבות להתבצע באופן קבוע ויומיומי ולכן עלויות קידום אתרים תמיד יתבטאו בהוצאה כספית חודשית קבועה. יחד עם זאת, אלוגריתם החיפוש של גוגל משתנה ומתעדכן בכל כמה שבועות וחלק מתפקידנו הוא לעקוב אחר שינויים אלו במהלך השנים ולהמשיך להתעדכן בכל עדכון שגוגל מוציאה,

מעוניינים לקבל הצעת מחיר? צרו איתנו קשר